UWAGA!
W tej chwili szkoleń BHP nie prowadzimy

Z Izy Work dobre tanie internetowe kursy i szkolenia bhp. Szkolenia okresowe BHP organizowane online ,szkolenie bhp wstępne dla Firm. Kursy internetowe wszelkie szkolenia bhp online, przez internet.

Szkolenie okresowe BHP dla pracowników administracji biurowej

To szkolenie okresowe BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracji biurowej min.: księgowych, kadrowych, administracji państwowej, nauczycieli, służby zdrowia oraz innych pracowników, których charakter wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe, niebezpieczne lub odpowiedzialnością w zakresie BHP.


Po odbyciu szkolenia pracownicy nabywają wiedzę oraz umiejętności z zakresu BHP, jak również mogą wykonywać obowiązki wynikające z art. 209.1 §1 ust.2 Kodeksu pracy, osób wyznaczonych przez pracodawcę do udzielania pierwszej pomocy i czynności w zakresie ochrony przeciwpożarowej i ewakuacji pracowników.

Kiedy należy przeprowadzić szkolenia okresowe BHP dla pracowników administracji biurowej ?

Pierwsze szkolenie dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracji biurowej przeprowadza się w okresie 12 miesięcy od rozpoczęcia pracy, natomiast kolejne co najmniej raz na 6 lat.

Od Ciebie zależy jaką formę szkolenia wybierzesz on-line czy szkolenie tradycyjne stacjonarne!!!

Pamiętaj, że przy wystawianiu zaświadczenia zgodnie z Rozporządzeniem nie ma znaczenia czy szkolenie było stacjonarne, czy przez internet, na odległość, on-line.

Już dziś możesz zgłosić chęć udziału w szkoleniu stacjonarnym, online, e-leringowym, szkolenia przez internet, szkolenie na odległość.

Ceny za kurs szkolenie BHP:

Szkolenia BHP stacjonarne 250 zł za osobę
Szkolenie BHP e-learningowe online 200 zł za osobę

 

Powrót do oferty szkoleń okresowych BHP

kursy_szkolenia