UWAGA!
W tej chwili szkoleń BHP nie prowadzimy

Dobre tanie internetowe kursy szkolenia bhp okresowe. Internetowy kurs i szkolenie BHP dla Firm dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach inżynieryjno technicznych

Szkolenia okresowe dla zatrudnionych na stanowiskach:

inżynieryjno technicznych, a w szczególności projektantów, konstruktorów, technologów, kosztorysantów, inżynierów produkcji, jak również średniego personelu technicznego realizującego procesy budowlane oraz innych pracowników działów produkcyjnych Firm.

Po odbyciu szkolenia pracownicy nabywają wiedzę oraz umiejętności z zakresu BHP , jak również mogą wykonywać obowiązki wynikające z art. 209.1 §1 ust. 2 Kodeksu pracy, czyli osób wyznaczonych przez pracodawcę do udzielania pierwszej pomocy i czynności w zakresie ochrony przeciwpożarowej i ewakuacji pracowników.

Kiedy należy zorganizować szkolenie okresowe dla kadry inżynieryjno- technicznej i jak długo są ważne zaświadczenia ?

Pierwsze szkolenia BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach inżynieryjno -technicznych przeprowadza się w okresie 12 miesięcy od rozpoczęcia pracy, natomiast kolejne przynajmniej raz na 5 lat. 9 (sprawdź jaką datę mają zaświadczenia szkolenia BHP w Twojej Firmie)

To szkolenie możemy przeprowadzić w Twojej Firmie, w czasie wyznaczonym przez Ciebie jako szkolenie stacjonarne lub możesz wybrać szkolenie on-line, e-learningowe na odległość.

Od Ciebie zależy forma szkolenia BHP , to Ty zdecydujesz jaką formę szkolenia wybierzesz!!!

Pamiętaj! Zaświadczenie ukończenia internetowego kursu/ szkolenia online, szkolenia przez internet zgodnie z Rozporządzeniem ma taką samą wartość jak zaświadczenia ze szkolenia stacjonarnego. Zastanów się czy warto przepłacać? skoro można wziąć dobre tanie szkolenie przez internet?

Cenyza kurs szkolenie BHP:

Szkolenia BHP stacjonarne 250 zł za osobę
Szkolenie BHP e-learningowe online 200 zł za osobę

Powrót do ofert szkoleń BHP

kursy_szkolenia